Where are you located?

Heineken Original Can (2)

Kanaçja

Në plazh, në një festë apo në lëvizje? Ndjehu dhe kënaqu kudo që të jesh një kontakt të vërtetë i klasit me një kanaçe të ftohtë Heineken®, shije freskuese që mbahet e sigurt nga drita dhe ajri.

Vlerat ushqyese PER 100 ML

Vlerat ushqyese

PER 100 ML

ENERGJI 176kJ / 42 kcal
YNDYRNA 0 g
NGA TË CILAT TË NGOPURA 0 g
KARBOHIDRATE 3.2 g
NGA TË CILAT SHEQERNA 0 g
PROTEINA 0 g
KRIPË <0.01 g

Rreth Kanaçes

Heineken® është një lager i verdhë i artë me 100% maja elbi dhe një shtesë e vogël por e rëndësishme: Maja e kategorisë A Heineken®. Kjo maja unike krijon një aromë të plotë dhe aromën tipike të frutave. Përfundimi është i butë dhe butësisht i hidhur. Sigurohu që kanaçja balancon shijen e pasur, freskinë dhe ngjyrën e bukur të verdhë të artë brenda.

Heineken Paulberends Shot 50 107 Retouche

Ndaje këtë faqe