Where are you located?

Nazdravi za cool nagrade

Heineken UEFA Cheers To All Fans Original Bottle
NAGRADNA IGRA

Nazdravi za cool nagrade

Kupi bilo koji Heineken® proizvod u Konzum trgovinama. Sudjeluj u nagradnoj igri. Osvoji cool nagradu.

Nagradna igra - Konzum


Nagradna igra traje od 12.8. do 18.9.2022.


Kupi bilo koji proizvod iz Heineken asortimana (Heineken Original ili Heineken 0.0) na bilo kojem Konzum prodajnom mjestu i pošalji SMS sadržaja: HEINEKEN, broj računa, ime i prezime, adresa ( ulica, poštanski broj i mjesto ) na 60777 (2,40 kn ili 0,32 € / SMS) ili ispuni obrazac za prijavu niže.




Fond nagrada:

Slike nagrada su simbolične.

Podijeli na svojim društvenim mrežama

Nagradna igra traje od 12.8. do 18.9.2022.

Pravila nagradne igre

STOLNI NOGOMET  Imena dobitnika  Grad 
1 Katarina Novosel Zagreb
2 Veronika Šekoranja Karlovac
3 Sanja Violić Dubrovnik
4 Dario Premar Zagreb
5 Marin Zdilar Split
6 Mara Bočina Split
7 Nedjeljko Međed Zagreb
8 Darko Katić Zagreb
9 Ivan Vincelj Zagreb
10 Željko Jurkić Vinkovci
11 Jelena Sremac Gunja
12 Mihael Kurtek Varaždin
13 Petar Videka Split
14 Katarina Županić Zagreb
15 Kristina Ergotić Gornji Stupnik
16 Ričard Vacka Daruvar
17 Nikola Cetina Zagreb
18 Dinko Kralik Osijek
19 Dragica Matak Bjelovar
20 Ana Kozjak Zaprešić
21 Matija Kovač Zagreb
22 Boris Maričić Novi Vinodolski
23 Samanta Cazin Oštarije
24 Tihana Perković Dugo Selo
25 Marina Barać Zagreb
26 Nikola Gabelić Zagreb
27 Matilda Čirjak Vrana
28 Vesna Opačak Slavonski Brod
29 Tena Valentić Nova Gradiška
30 Mario Violić Zagreb
31 Boris Savić Split
32 Vanja Špoljarić Zagreb
33 Mirsad Ćehić Velika Mlaka
34 Stjepan Kanižaj Zagreb
35 Kristina Gotler Pondela Orahovica
36 Albina Kovačić Velika Gorica
37 Ivan Matekalo Slavonski Brod
38 Davor Prgin Kupljenovo
39 Tomica Rog Nedeljanec
40 Ivan Šestan Split
     
SPORTSKA JAKNA:  Imena dobitnika  Grad 
1 Bruno Posavec Varaždin
2 Dragan Pintar Karlovac
3 Darko Bandić Osijek
4 David Antolović Harkanovci
5 Juraj Pokos Zagreb
6 Boris Crnković Delnice
7 Dubravko Hofšauer Čepin
8 Željka Knezić Oroslavje
9 Zdravko Banovec Zagreb
10 Dominik Kos Dubranec
11 Mira Šijaković Marinci
12 Lovre Belša Zagreb
13 Domagoj Hržić Samobor
14 Nenad Smiljanić Koprivnica
15 Kresimir Barišić Osijek
16 Marijana Žinić Sisak
17 Tamara Svetina Zagreb
18 Ksenija Vincelj Pregrada
19 Milica Pozder Vidovec
20 Ante Bišćan Pula
21 Marin Oršolić Karlovac
22 Tomislav Petrinjak Ivanec
23 Anđelko Kanižaj Zagreb
24 Marinko Pintar Karlovac
25 Danijela Čavka Split
26 Stipe Šimundić Split
27 Mario Šemanjski Slavonski Brod
28 Ivan Kopsch Virovitica
29 Mario Ptičar Osijek
30 Katica Oršolić Karlovac
31 Grga Grgurić Zagreb
32 Dragan Makar Zagreb
33 Dražen Fusić Đurđevac
34 Marina Kos Kastav
35 Željko Poljak Slatina
36 Željka Šarko Turčin
37 Renata Ćurić Bjelovar
38 Danica Cesarec Križ
39 Krešimir Vidaković Osijek
40 Agron Preteni Split
41 Ante Grahovac Zabok
42 Robert Paukner Požega
43 Marko Oršolić Karlovac
44 Lea Radišić Pula
45 Zdravko Vincelj Đurmanec
46 Damir Korpar Maruševec
47 Vjekoslav Kralj Zagreb
48 Radovan Vujković Zagreb
49 Ana Petričko Rakitje-Bestovje
50 Mirko Žalac Strizivojna
51 Nina Trepić Palača
52 Ivan Cesarec Križ
53 Mirela Bece Kovačić Sisak
54 Željan Arnerić Postira Brač
55 Josip Hajduk Velika Gorica
56 Vid Zaninović Hvar
57 Vedran Balač Velika Gorica
58 Dragutin Vedriš Daruvar
59 Željko Pelan Nova Gradiška
60 Krunoslav Landripet Donja Lomnica
61 Marija Pavić Nuštar
62 Manuela Čirjak Vrana
63 Nikola Petras Vukovina
64 Davor Ercegović Split
65 Maja Kolenić Donji Vidovec
66 Lucija Zrilić Zadar
67 Filip Đurinić Zagreb
68 Miroslav Meštrović Zagreb
69 Mladen Horvat Konjščina
70 Maja Biondić Petričević Zadar
71 Ilija Rašić Sesvete
72 Galina Galović Split
73 Marin Periškić Vinkovci
74 Karla Bosančić Dugopolje
75 Danica Ercegović Split
76 Josip Holbik Trnava
77 Bernardica Horvat Varaždin
78 Nevena Miljuš Zagreb
79 Milka Rakarić Topusko
80 Antonia Zadro Koprivnica
81 Lucija Marijanović Split
82 Hana Zdilar Split
83 Ilonka Čabrijan Hreljin
84 Marina Petir Zagreb
85 Dino Dumančić Osijek
86 Vlatka Bertić Daruvar
87 Željko Kloss Vinkovci
88 Nedjeljka Jelača Split
89 Robert Varga Čakovec
90 Damir Štimac Ogulin
91 Milan Dukić Velika Gorica
92 Tamara Caren Zagreb
93 Stipe Lovrić Split
94 Nada Petak Vrbovec
95 Darko Tenšek Zagreb
96 Ivana Golubić Fapali Zagreb
97 Branka Košutić Koprivnica
98 Nevenka Pokos Zagreb
99 Verica Perković Vinkovci
100 Valentino Pogačić Karlovac
     
SPORTSKA TORBA:  Imena dobitnika  Grad
1 Karolina Pužar Pregrada
2 Robert Damjanović Zagreb
3 Lidija Patajac Samobor
4 Zlatko Zekić Primorski Dolac
5 Dragan Turina Pula
6 Davor Obrubić Zagreb
7 Tea Gvozdenović Solin
8 Vedran Ugrin Sinj
9 Marina Paukner Požega
10 Ivan Meštrović Jadranovo
11 Uroš Plavša Split
12 Matea Gašljević Mahično
13 Hrvoje Horvat Zagreb
14 Hišam Himer Sarvan Zagreb
15 Andreja Matak Bjelovar
16 Danijel Ileković Jarmina
17 Marija Arnerić Postira Brač
18 Jelena Papst Velika Gorica
19 Dragana Pintar Karlovac
20 Ruzica Hajdinjak Osijek
21 Tomislav Valentić Zagreb
22 Martina Bašćevan Zagreb
23 Olivera Pinter Osijek
24 Veronika Kralik Osijek
25 Anita Bronić Zagreb
26 Nevenka Kukec Babinec
27 Robert Pavić Oriovac
28 Dalibor Masnjak Zaprešić Luka
29 Valentino Sokol Jalžabet
30 Ana Marin Toševski Solin
31 Marko Lučić Visnjevac
32 Tihomir Panižić Vukovina
33 Vesna Mijaljević Zadar
34 Lazer Kolgjeraj Osijek
35 Danijel Meštrović Pleternica
36 Darko Zrinjski Zagreb
37 Ivan Serdar Čazma
38 Drazen Matak Bjelovar
39 Miroslav Vidović Varaždin
40 Ivan Budin Sesvete
41 Roža Hajba Orahovica
42 Damir Hladnić Virje
43 Igor Štajduhar Zagreb
44 Ljiljana Stanić Zagreb
45 Valerija Abramić Valpovo
46 Dunja Narančić Nova Gradiška
47 Krunoslav Kranjec Dugo Selo
48 Zoran Sikavica Solin
49 Kristina Anđal Bilje
50 Denis Stipčić Đurđevac
51 Ivan Jurković Slavonski Brod
52 Albin Vrbanić Varaždin
53 Luka Blaž Panđa Biograd Na Moru
54 Ankica Ercegović Split
55 Andrijana Ćurdo Zagreb
56 Slavica Sertić Djakovo
57 Jadranka Lešković Gornja Stubica
58 Milena Bodrožić Zagreb
59 Rene Urukalović Jastrebarsko
60 Jasna Tenšak Zagreb
61 Ljubica Gregurec Sesvete
62 Danijel Levatić Varaždin
63 Mario Vrbanec Prelog
64 Emanuel Hladnić Virje
65 Braco Tonči Bonić-Babić Zagreb
66 Saša Šoše Sesvete
67 Marija Kloss Vinkovci
68 Marijan Šuštić Sesvete
69 Dragica Golubić Pregrada
70 Katarina Varez Dubrovnik
71 Ivan Kožić Sveti Ivan Zelina
72 Katarina Holek Koprivnica
73 Olga Mađarić Vratišinec
74 Ljubomir Đura Čakovec
75 Iva Krečak Zagreb
76 Natalija Zdilar Osijek
77 Slavica Pintar Đurđevac
78 Marija Bervida Daruvar
79 Marijan Binički Zagreb
80 Dragica Periškić Vinkovci
81 Patrik Bajić Zagreb
82 Marija Majić Imotski
83 Marijana Berečić Zelčin
84 Boris Grgić Zagreb
85 Ivan Bilavčić Karlovac
86 Darko Talaja Osijek
87 Krunoslava Kregar Novi Zagreb
88 Vesna Šimičić Zagreb
89 Miroslav Martinčević Varaždin
90 Slaven Šulovnjak Osijek
91 Luka Bašić Ogulin
92 Tomislav Hoborka Zagreb
93 Matija Vincelj Zagreb
94 Igor Rajh Vukovar
95 Sandra Činčak Zagreb
96 Ive Perić Zadar
97 Žužika Palko Korog
98 Tomislav Ćuk Zagreb
99 Duje Peričić Split
100 Marko Dujmović Karlovac